Korsan Taşımacılar Denetime Takıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, korsan taşımacılığın önüne geçmek amacıyla ile genelinde denetimlerini sıklaştırdı. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli ilçesinde yapılan denetimlerde son üç ay içerisinde 90 araç sahibine korsan taşımacılık yaptığı nedeniyle cezai işlem uygulandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, korsan taşımacılığa karşı Salihli’de öğrenci ve personel taşımacılığı yapan servisleri J plaka denetiminden geçirdi. Haksız rekabetin önlenmesi, trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla yapılan denetimlerde son üç ay içerisinde 90 araç sahibine idari cezai işlem uygulandı. Denetimlerin periyodik olarak devam edeceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, Manisa’da korsan taşımacılığa geçit vermeyeceklerini vurguladı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

8 / 0,514