Kardemir, 21. Eurasischer Wirtschaftsgipfel

Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı tarafından 11-12 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 21. Avrasya Ekonomi Zirvesinde Kardemir’de yerini aldı.

İstanbul Wow Resort Otel’de düzenlenen zirvenin açılışına, Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci başta olmak üzere Bosna Herkes Federasyonu Başkanı Marinko Cavara, Bosna Hersek Cumhurbaşkanı Mladen Ivanıc, Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov ile Hırvatistan, Letonya, Moldova ve Romanya’nın önceki Cumhurbaşkanları, Bosna Hersek Meclis Başkanları, Afganistan, Bosna Hersek, Karadağ, KKTC, Türkmenistan, Makedonya, Moldova, Moğalistan, Romanya, Azerbaycan, Belçika, Avusturya, Rusya, ABD, Finlandiya, Hindistan, İngiltere, Japonya, Kosova, Slovenya, Umman gibi çok sayıda ülkeden Bakanlar ve Bakan Yardımcıları, önceki Meclis Başkanları ve Başbakanları, Senatörler ve Milletvekilleri, Büyükelçiler, uluslararası kuruluşların temsilcileri, iş, siyaset, bürokrasi, hukuk ve akademi dünyasından çok sayıda yabancı misafir katıldı.

Uluslararası alanda bir prestij birlikteliği olan ve Teknoloji, Politika, Enerji, Ekonomi, Akıllı Şehirler, Dijital Dönüşümün Eşitlik Kültürüne Etkileri gibi konulara odaklanan 21. Avrasya Ekonomi Zirvesine Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Öz, Yönetim Kurulu Üyesi Şamil Ayrım, Mali İşler Koordinatörü Furkan Ünal ve Pazarlama Müdürü Onur Erkara’da katılarak ikili temaslarda bulundu.

İki gün süren ve 6 farklı oturum halinde gerçekleşen zirvede, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Hazır Giyim İhracatçılar Birliği Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Malatya Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve çok sayıda katılımcı standı ziyaret ererek Kardemir’in faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Reklamlar

Ähnliche Eisenbahnnachrichten

2 Kommentare

Bewertungen

Diese Seite verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahren Sie, wie Ihre Kommentardaten verarbeitet werden.